Szkolenia z programu POP

Firma KRN media (właściciel programu POP) we współpracy z spółką Helios Investment organizuje płatne szkolenia, mające na celu naukę sprawnego posługiwania się programem selekcjonującym POP w zakresie wszystkich dostępnych funkcji.

Szkolenia organizowane są w dwóch formach:


1. Szkolenia otwarte dla agentów nieruchomości.
Temat szkolenia „Programy selekcjonujące jako niezbędne narzędzie pracy pośrednika”. Terminy i miejsca szkoleń podane są na stronie www.szkolenia.heilos.biz.pl.
Aby zapisać się na szkolenie należy wypełnić formularz!

2. Szkolenia zamknięte dla pracowników danego biura.
Szkolenie realizowane jest w siedzibie pośrednika, jego tematyka dotyczy programu POP, ale może być dostosowana do potrzeb danego biura. Zgłoszenie, termin i koszt takiego szkolenia należy uzgodnić osobiście dzwoniąc pod nr. 0605-877-476, tel./fax 12-633-14-36, lub wysyłając e-mail: szkolenia@helios.biz.pl.
Uwaga!
Szczególną uwagę zwracamy kierownikom biur zatrudniających większą liczbę agentów.
Przeszkolenie w zakresie specjalnych funkcji POP-a pozwoli na skuteczną kontrolę ich pracy oraz usprawni zarządzanie ofertami i klientami.

Promocja – szkolenia zamknięte!!!
Każde biuro, które zdecyduje się na szkolenie dla swoich pracowników otrzyma miesięczny dostęp do POP-a gratis. Promocja obowiązuje zarówno nowych klientów, jak i już korzystających z dostępu do POP-a.

Dla licencjonowanych pośredników!!!
Szkolenie z POP-a jest szkoleniem zarejestrowanym w Ministerstwie Infrastruktury pod nr. 2466 w ramach obowiązkowego doskonalenia zawodowego dla licencjonowanych pośredników i obejmuje 8 godzin edukacyjnych.
Aby otrzymać ministerialne zaświadczenie ukończenia szkolenia należy zgłosić taką potrzebę w formularzu zgłoszeniowym wraz z podaniem nr. licencji.

Zapraszamy do udziału w szkoleniach.